Nie posiadasz konta? Zwiększ możliwości
Zarejestruj się Premium
Najbliższe zawody:sb, 21 września, 18:00 zamknięcie typowania
GB GP Wielkiej Brytanii (Cardiff)


Ponad pół tysiąca typów na mecz BDG-POZ, a wynik 61:29 trafiły tylko trzy panie: Magda90, AniaS, MamaS. Może któraś nam napisze, czym się kierowała... :)


Komunikat dot. Grand Prix: Jeżeli na liście startowej zajdą zmiany i zostaną oficjalnie ogłoszone na co najmniej 24 godz. przed startem zawodów - zaktualizujemy listę. Jeśli później - lista pozostanie bez zmian. Korzystający z pakietów premium mogą zawsze zmienić swoich faworytów. Grający w opcji darmowej mogą zaryzykować typując wcześniej lub wytypować w dniu zawodów, kiedy sytuacja będzie klarowna. To najprostsze rozwiązanie i będziemy je stosować do końca sezon


2014 - rekord: 173 typy na mecz
2015 - 263, 2016 - 369, 2017 - 590, 2018 - 752
2019 - 975 (Włókniarz - Stal G.)
Dzięki!
#MegaRekord #PchamyDoTysiąca


RUSZAMY Z VI EDYCJĄ TYPERA - sezon 2019!

Typowania 1. i 2.rundy PGE Ekstraligi, Nice PLŻ i 2.LŻ - rozpoczęte

Pakiety Premium - już do kupienia (zamów)

Poinformujcie znajomych, niech będzie nas jeszcze więcej niż rok temu!


"Zwyciężają ci co mają nosa do remisów", "na czele klasyfikacji są typowicze remisów", "premie za wytypowanie remisu są zbyt wysokie" - takie głosy pojawiają się w naszej posezonowej ankiecie. W 194 meczach ligowych remis padł 15 razy. Czy "nos do remisów" ma aż taki wpływ na końcową kolejność? Sprawdźcie sami!


wróć do strony głównej
Komunikat Sztabu Generalnego Typera nr 03/19: Zaczynamy typowanie GP w Warszawie [x2] ~Administracja
aktualizowano:
wt, 9 kwietnia, 2:35
Komunikat Sztabu Generalnego Typera nr 02/19: Złoty Kask mnożymy x2! ~Administracja
utworzono:
śr, 3 kwietnia, 16:41
Przyszła nowa miotła... i pozamiatała. Kanekideba liderem po 1. dniu ~Administracja
aktualizowano:
nd, 31 marca, 10:37
Kalendarz typowań na ostatni miesiąc sezonu żużlowego 2018 ~Administracja
aktualizowano:
nd, 9 września 2018, 17:15
Zanim ruszymy. Co nowego w Typerze? ~Administracja
aktualizowano:
pt, 23 marca 2018, 8:27

Spragnieni żużla? My też. W przerwach na śledzenie wyczynów naszych skoczków, mieliśmy jednak co robić. Zasypaliście nas rekordową liczbą posezonowych ankiet. Zebrane w pdf zajęły łącznie... 22 strony. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się wypowiedzieli! Ogólna ocena naszej pracy, jaka rysuje się z Waszych głosów, jest nad wyraz pozytywna, i co tu dużo mówić, mobilizuje do dalszego wysiłku. Mamy już za sobą cztery lata zbierania doświadczeń i budowania, wspólnie z Wami, najbardziej obiektywnego i sprawiedliwego systemu punktacji. To spory bagaż doświadczeń, ale to niczym w silniku żużlowym - nawet kiedy pracuje bardzo dobrze, to wciąż jeszcze można go nieco tu i ówdzie podkręcić.

Pomysły, jakie mieliście zimą, objęły bardzo szerokie spektrum zagadnień. Od technicznych (np. idących w stronę większej interaktywności i "uspołecznościowienia" Typera), poprzez finansowe (pakiety Premium, ich wpływ na grę oraz ceny) do stricte "sportowych", czyli liczby typowań i systemu punktowania meczów. Tradycyjnie wiele się wzajemnie wykluczało. Na przykład "dodajcie ligi angielską, szwedzką (a nawet rosyjską)" vs "żadnych lig poza polskimi!". Podobnie z liczbą punktów za poszczególne typowania czy opinią, które zawody (indywidualne czy ligowe) powinny stanowić większy procent zdobyczy punktowej w ujęciu całorocznym.

Pora na konkrety. Po analizie zadecydowaliśmy, co następuje:

1. Dodanie typowań 2. PLŻ

Ten postulat przewijał się w wielu ankietach. W poprzednich latach - przypomnijmy - zaczęliśmy tylko od Ekstraligi, GP i DPŚ (2014), potem doszła także 1. liga, następnie obie niższe ligi połączono, a i w ubiegłym roku jeszcze zimą nie było gwarancji, że ta 2. liga wskutek problemów finansowych niektórych klubów wystartuje w jakimś sensownym kształcie. Obecnie wydaje się, że najniższa klasa rozgrywkowa okrzepła. Popracowaliśmy zimą, dopisaliśmy kilka kilogramów kodu i technicznie jesteśmy gotowi, by nową ligę dodać. Zdajemy sobie jednak sprawę, że ankiety wypełniła tylko część z Was. Dlatego od 20 marca na stronie głównej wisi ankieta w tej sprawie. Tak jak zagłosujecie - tak zrobimy. Prosimy tylko o jedno - o przemyślaną decyzję. Żeby we wrześniu te same osoby, które zagłosowały na TAK nie narzekały, że Typer się popsuł, bo 250 imprez w sezonie to zdecydowanie za dużo. I nikt tego tempa nie wytrzyma.

2. Dodanie typowań lig zagranicznych

Tutaj zdecydowaliśmy się na nieco większą ostrożność. Niektórym typowanie od poniedziałku do niedzieli sprawi dużą satysfakcję, ale nie wszystkim. Nie wszyscy mają tyle czasu, nie wszyscy interesują się dogłębnie żużlem w Anglii, nie wszyscy wreszcie mają smartfony, żeby "za pięć dwunasta" szukać, kto w jakim składzie wystąpi. Znamy historie typerskich konkursów, które rozsypały się właśnie wskutek nadmiernego rozdęcia. Nie chcemy wylać dziecka z kąpielą. Dodamy - owszem - mecze z Anglii i Szwecji, ale będą to wyłącznie najważniejsze spotkania. Takie, które również w Polsce budzą bardzo duże zainteresowanie; które będą w TV i które są tzw. meczami o wszystko. Nie będzie ich wiele.

3. Obniżenie punktacji za remis w meczu ligowym z 300 do 250 pkt.

Zaczynaliśmy od 400 pkt w 2014 roku. W kolejnym roku było 350, a w 2017 już tylko 300. I chociaż wielokrotnie za pomocą twardych faktów pokazywaliśmy, że notoryczne "polowanie na remisy" nie pozwala wygrać Typera, amatorów i tak nie brakowało, a wysokość remisowej punktacji wielu z Was wskazywało jako pierwszy element do korekty. Przychylamy się. Jeśli dwukrotne 45:45 w jednym sezonie w derbach Lubuskiego nie powtórzy się przez najbliższych 40 lat - to już wiecie dlaczego.

4. Podniesienie bazowej punktacji za trafne wytypowanie zwycięzcy meczu ligowego z 50 do 60 pkt.

Gdzieś spadło, więc gdzieś musi wzrosnąć. Zawsze kluczową ideą, jaka nam przyświecała, było premiowanie tych, którzy potrafią trafnie wskazać zwycięzcę danej konfrontacji. To jest osią typerskiego nosa. Bo przewidzieć, czy padnie 50:40 czy 51:39, to - umówmy się - łut szczęścia. I te 50 pkt przez 4 lata zabawy dobrze spełniało swoją rolę. Zimą przeprowadziliśmy jednak analizę, która wykazała, że w sezonie 2017 bardzo wzrosła procentowa liczba punktów, jakie zdobywacie dzięki turniejom indywidualnym lub parowym. To kwestia tego, że w por. z poprzednimi latami tych turniejów jest po prostu dużo więcej.

Poniżej zestawienie obrazujące, jaki procent wszystkich punktów stanowily punkty za typowania ligowe w poprzednich sezonach

2014 - 56%
2015 - 55%
2016 - 58%
2017 - 43%

Jeżeli dojdzie nam 2.PLŻ, ten procent siłą rzeczy wzrośnie. Wraz z omawianą w tym akapicie zmianą, pozwoli to ponownie osiągnąć ok. 60-procentowy udział meczów ligowych w ogólnej punktacji. Bo co do tego, że liga jest solą polskiego speedwaya chyba nikt nie ma wątpliwości.

5. Obniżenie premii za idealne wytypowanie rezultatu ligowego meczu (np. 48:42) z 20 do 10 pkt

Ta premia była efektem Waszych postulatów po sezonie 2016. I nie likwidujemy jej, ale według naszych analiz była ona zbyt wysoka. Jak wyżej - premiujmy przede wszystkim wiedzę i umiejętność przewidzenia kto wygra, a nie szczęście.

6. "VIP mecze" - punktowane x2

To zupełnie nowy pomysł. Zgodzicie się, że są w sezonie imprezy szczególnej wagi. Ot, choćby finał Ekstraligi, mecz o awans do elity, GP na Narodowym czy Finał DMŚ. To one wzbudzają najwyższe zainteresowanie. Nie zawsze w aspekcie czysto sportowym są najtrudniejsze do wytypowania, jednak niemal zawsze gromadzą największą liczbę typów. A więc najtrudniej o wysokie lokaty. Chcemy premiować takie zawody. Wasze punkty zostaną podwojone. Szukajcie na liście typowań znacznika x2. Warto przyłożyć się do analizy. Jednocześnie uspokajamy - nie będzie tych meczów wiele. To nie będzie nawet 5% wszystkich imprez. Nie ma więc, według naszych analiz, żadnego zagrożenia, że nowa kategoria "rozsadzi" Typera. Prosimy o kredyt zaufania. A jesienią i zimą - jak zawsze - rozliczycie nas z tego pomysłu.

7. Pakiety Premium - cena

Bez rewolucji, poziom z ubiegłego roku, wciąż taniej niż pojedynczy bilet na zawody: Pakiet Premium - 25 zł, Premium Plus - 37 . Wzorem z minionego roku, do 30 czerwca te ceny nie wzrosną. Od 1 lipca będzie można wykupić pakiety, ale już po cenie 35 i 55 zł.

8. Dodanie kanału płatności paypal

To także efekt korespondencji z Wami. Okazuje się, że co tydzień typuje mecze znacznie większa niż przypuszczaliśmy grupa kibiców - emigrantów, głównie z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nawet jeśli nie mogą bywać na meczach, nadal ściskają kciuki za swoje ulubione kluby. I bardzo się z tego powodu cieszymy. Teraz nie powinno być problemów z bankami, których system przelewy24 nie obejmował.

9. Nagrody - mniejsze, ale więcej, czy cenniejsze tylko dla elity?

To dylemat, którego nie chcemy rozstrzygać wyłącznie na podstawie zimowych ankiet. O ile system, jaki wypracowaliśmy dwa lata temu (każdy może grać za darmo, natomiast Pakiety Premium tę grę uprzyjemniają oraz dają możliwość walki o nagrody) został przyjęty ze zrozumieniem i co do zasady nie jest kwestionowany, o tyle pomysłów na idealną formułę nagradzania jest multum. A właściwie ilu zapytanych - tyle pomysłów. Podobnie jak z kwestią dodania II ligi, także tutaj zapytamy Was o zdanie w specjalnej ankiecie. Już niebawem pojawi się na stronie głównej Typera oraz na Fanpejdżu.

W edycjach 2014-2016 premiowaliśmy sowicie najlepszych, w roku 2017 (także pod wpływem Waszych propozycji) nieco uszczknęliśmy triumfatorom, by nagród było więcej i powędrowały do większej liczby graczy. Czy to się sprawdziło? Wydaje nam się, że tak. Jest to pewien problem organizacyjny dla nas - proces korespondencji ws. przekazania nagród, ich przygotowywania i wysyłania "troszkę" się wydłużył (wierzcie lub nie, ale ostatni spóźnialscy zgłosili się po nie w połowie lutego). Przy 50 wysyłkach niemal zawsze trafią się problemy z pocztą, listonoszem, a komuś pies zje awizo. Niemniej, jeżeli tak zagłosujecie, jesteśmy za utrzymaniem tego kierunku rozwoju. A najlepiej ulepszeniu go, by tych nagród było jeszcze więcej i były jeszcze ciekawsze. To wiąże się jednak nierozerwalnie z liczbą sprzedanych pakietów Premium oraz (to układ idealny) znalezieniem sponsorów - reklamodawców dla całego Typera lub klubów chętych do przekazania jakichś drobiazgów. Im Typer większy i prężniej działający, tym większa szansa na taką życzliwość. Grając, typując, polecając to innym wspólnie na to pracujemy.

10. Klasyfikacja generalna Kobiet

Cóż, przykra sprawa, ale nie ma co jej zamiatać pod dywan. Otóż podjęliśmy decyzję, że odrębna klasyfikacja pań pozostanie, ale kończyć się będzie wyłącznie honorowym wyróżnieniem. Bez nagród. Dlaczego? Jak to często bywa w starciu ambitnych pomysłów z rzeczywistością - najsłabszym ich ogniwem jest tzw. czynnik ludzki. Mówiąc wprost, pewna grupa panów - najpewniej wskutek możliwości zdobycia "łatwiejszych" nagród - miała problem z określeniem własnej tożsamości płciowej. To nie tylko kwestia tej ostatniej edycji, ale niestety, proceder ten nie zmalał. To nieuczciwe. Nie tyle nawet względem nas (bo te nagrody i tak komuś wyślemy - koszt ten sam), ale przede wszystkim względem tych dziewczyn - często świetnych znawczyń żużla i zagorzałych kibicek - które uczciwie typują, pod własnym nickiem, i świetnie się przy tym bawią.

Nie mamy uprawnień policji ani prokuratury, ściślejszej kontroli nie wdrożymy. Żenujących zdjęć z dowodem osobistym przy twarzy (możecie się śmiać, ale tak czynią od lat bukmacherzy), nie chcemy. W ogóle nie chcemy wchodzić na ten grunt i tracić na to czasu, bo nie o to chodziło u zarania Typera. To miała być zabawa. I nadal jako taką chcemy ją widzieć. Jeśli te 100 czy 200 zł ma powodować tego typu sytuacje, to wolimy, żeby pola do ich wystąpienia w ogóle nie było. 

Jest równouprawnienie - Panie będą miały swój odrębny ranking, ale o trofea główne walczyć będą na równi ze wszystkimi.

11. Większa ochrona Strażnika Typowań

Koło ratunkowe dla zapominalskich to - obok możliwości dokonywania zmian - jeden z najważniejszych profitów przysługujących nabywcom kont Premium. Do tej pory Strażnik mógł wytypować za Was 2 imprezy w sezonie (konto Premium) i 6 imprez (Premium Plus). Uznaliśmy, że to zbyt mało. Pamiętajmy, że bardzo wzrosła liczba typowań. W sezonie 2017 było ich dokładnie 188. W sezonie 2018 szacujemy, że osiągnie liczbę 240. Ci, którzy dorzucają się do rozwoju Typera, muszą otrzymać więcej. W 2016 roku "strzałów" Strażnika było 1/3, w 2017 - 2/6, w sezonie 2018 gwarantujemy 3 chronione typy (konto Premium) i 9 typów (Premium Plus).

12. Autoregeneracja - czyli jeśli Strażnik miał słaby dzień, nic nie tracisz

To nowy pomysł. Zasadniczo nasza sztuczna inteligencja częściej nas zawstydza niż zawodzi. Nie kieruje się żadnymi emocjami, sympatiami czy antypatiami - po prostu robi swoje. I kolejny sezon zakończył w ścisłej czołówce. W takim natłoku imprez zdarzają się jednak zawody bardzo trudne do wytypowania. Raz na kilka lat nawet Smolinski wygra GP. Jeżeli Strażnikowi zdarzy się osiągnąć spektakularne 0 pkt - wówczas posiadacz konta Premium nie straci tego "strzału". Uczciwie? Chyba tak.

13. Pakiety Premium - "czy pomagają zdobyć więcej punktów?"

Nieprzypadkowo w cudzysłowie - to autentyczne pytanie z jednej z Waszych ankiet. I bardzo dobrze, lubimy konkretne pytania. Co do tego, że z Pakietem gra się łatwiej i przyjemniej, nie ma wątpliwości (otrzymujecie wiele dodatkowych funkcjonalności niedostępnych dla kont standardowych), natomiast kwestia, jak przekładają się one na końcowe zdobycze punktowe (i czy w ogóle), także nas bardzo ciekawiła. Trochę zimowego liczenia i mamy odpowiedź:

2016 - posiadacze pakietow zdobyli 12% więcej pkt od kont darmowych
2017 - posiadacze pakietow zdobyli 15% więcej pkt od kont darmowych

Naturalnie nie da się wykluczyć tego, że po pakiety masowo sięgnęli najbardziej utalentowani typerzy, co pomogło w osiągnięciu tej przewagi. Tego już policzyć się nie da. Twarde fakty macie powyżej. Każdy sam zadecyduje, czy warto.

14. Ulepszenia w aplikacji mobilnej (pobierz)

Możliwość zarejestrowania nowego konta, logowanie za pomocą nazwy użytkownika, przegląd klasyfikacji serii rozgrywek, dodane wyświetlanie większej liczby szczegółów konta użytkownika (statystyki typowań), dodana strona "Moje wyniki".

15. Możliwość dodania własnego avatara oraz opisu "o sobie"

Od tego sezonu będziecie mogli dodać własną grafikę (np. zdjęcie, obrazek) oraz napisać kilka słów o sobie samym - dane te będą widoczne publicznie.

16. Możliwość obserwowania innych użytkowników

Ta funkcja pozwoli dodawać wybranych użytkowników do listy obserwowanych. Obserwowani użytkownicy będą także wyróżniani w klasyfikacjach punktowych oraz w komentarzach.

17. Dłuższe wypowiedzi w Kąciku Zwycięzcy (do 400 znaków)

Coś na co wielu czeka niczym na końcowy triumf. Zobaczyć własne słowa na stronie głównej, które przez tydzień będą czytali wszyscy, to rzecz godna zapamiętania. I chętnie z niej korzystacie. Były propozycje, żeby umożliwić wpisy nie tylko zwycięzcom każdej rundy, ale nie - tutaj będziemy konserwatystami. To przywilej i nagroda zarazem - i trzeba sobie na nią zasłużyć. Jak na wywiad z Drabikiem. Kto nie zasłużył, nie dostanie.

18. Dodatkowy sposób logowania

Oprócz dotychczasowego sposobu logowania (przy użyciu adresu e-mail), od nowego sezonu można zalogować się również przy użyciu swojej nazwy użytkownika.

19. Wyświetlanie handicapu dla zawodów ligowych w TyperBecie

Jak u bukmacherów - spodziewana różnica punktowa pomiędzy drużynami.

20. Dodane herby klubów w Rankingach Klubowych

 

FANELKA: Na początku punktacja nie wprowadzała mnie w emocje, ale gdy mozolnie pięłam się do góry... ~Administracja
aktualizowano:
pt, 9 marca 2018, 4:27
Z 343. miejsca na drugie - dwa słowa od Experta_Emila, Wicemistrza 2017 i Mistrza 2016 ~Administracja
utworzono:
pt, 24 listopada 2017, 4:10
Nagrody, nagrody, nagrody... ~Administracja
aktualizowano:
pt, 27 października 2017, 21:42
Kalendarz typowań na ostatni miesiąc sezonu żużlowego 2017 ~Administracja
aktualizowano:
sb, 2 września 2017, 21:33
Wakacje czasem nowych klasyfikacji ~Administracja
aktualizowano:
pt, 23 czerwca 2017, 1:44
Ready… steady… Go! IV edycja Typera rusza z kopyta! ~Naczelny
aktualizowano:
sb, 1 kwietnia 2017, 7:21
Tako rzecze Mistrz... ~Naczelny
aktualizowano:
pn, 31 października 2016, 3:23
Nagrody za III edycję już znane ~Naczelny
utworzono:
sb, 22 października 2016, 6:27
Symulujemy! ~Naczelny
aktualizowano:
pt, 13 maja 2016, 18:02
Landshut vel Landshit, czyli przepraszamy za usterki ~Admin
aktualizowano:
cz, 5 maja 2016, 23:44
Składy na zaległy mecz Stal Rzeszów - Wanda Kraków ~Administracja
utworzono:
śr, 27 kwietnia 2016, 7:56
Jest rekord, są emocje! ~Naczelny
aktualizowano:
sb, 9 kwietnia 2016, 9:13
3...2...1... Jedziemy! ~Naczelny
aktualizowano:
sb, 2 kwietnia 2016, 5:24
Typerowa (R)ewolucja?! W każdym razie ruszamy w nowej odsłonie! ~Naczelny
aktualizowano:
cz, 31 marca 2016, 5:08
Tak nas widzicie - ujawniamy wyniki ankiety ~Naczelny
aktualizowano:
śr, 9 marca 2016, 18:36
Aż żal kończyć ten sezon... ~Naczelny
utworzono:
pn, 23 listopada 2015, 3:02
oficjalna aplikacja mobilna
Typera Żużlowego PoKredzie
na smartfony i tablety z systemem Android™
Pobierz z Google Play

TOP10 klasyfikacji generalnej
1.LaLi kobieta11728
2.Ryjowka11549
3.djoko108911511
4.lipski2111454
5.Damian7911448
6.Fanjazz11436
7.bruno4911431
8.antos7711430
9.buraczek11375
10.Cin_Cinek11368
TOP5 klasyfikacji generalnej kobiet
1.LaLi11728
2.FANELKA11336
3.martynaspeedway11268
4.biganau11033
5.PunciaGKM10954
KĄCIK ZWYCIĘZCY

Pozdrawiam typerów Wojtalo i Adixerek! :D

Bardzo mi miło po raz drugi w tym sezonie znaleźć się w kąciku zwycięzcy. Pozdrawiam wszystkich fanów żużla a szczególnie kibiców STALI RZESZÓW! ;-)

Pozdrawiam typerów: Karolina4323, piast14, martynaspeedway, adrianna.cieslik, andrzejc007 oraz w szczególności Patrycha_xx, która musi znosić moje żale, kiedy wyniki meczów nie idą po mojej myśli, a w tym sezonie było ich co niemiara :(

Toruń na ostatnim miejscu.. ale będzie typowania w przyszłorocznej dziesieciozespolowej ekstralipie

Pozdrawiam użytkowników: DavidUL, KubaKSUL, biganau, lowigus, Noski, avengers8791 oraz piterma. Kiedyś też będziecie ekspertami :)

Witam wszystkich typujących jako debiutant w tej zabawie. Udało się wygrać 3 razy, parę typowań opuściłem i mój cel w tej edycji to utrzymać miejsce w drugiej setce i przekroczyć 10 tys punktów. Dzięki za pomysł i duże emocje w każdej kolejce. Pozdrawiam kibiców i typerów Unii Leszno i Ostrovii. Powodzenia dla wszystkich typujących. RobPaw z Krotoszyna.

Pozdrawiam organizatorów tej fajnej zabawy oraz resztę typerów szczególnie tych z Rybnika.Choć do konca sezonu zostało jeszcze trochę meczy to uważam że zwycięzcy lig są już znani LESZNO,RYBNIK,BYDGOSZCZ.Baraże zaś wygraja ci z wyższej ligi.Co do podium to do Leszna stawiam 2-Wrocław 3-Zielona,może wielu się ze mną nie zgadza ale tak to widzę.Pozd-ROW-ienia z Rybnika
TOP5 klasyfikacji Ekstraliga
1.Mazur19832969
2.kacper942913
3.Lokietek2901
4.Roberto2875
5.Kanaro2864
TOP5 klasyfikacji PLŻ
1.Gabol2355
2.Lokomotiv_Mistrzem2311
3.bruno492243
Hullit2243
5.pablo912241
TOP5 klasyfikacji 2. PLŻ
1.LaLi kobieta2634
2.Bikabik812473
3.Cin_Cinek2427
4.djoko10892407
5.buraczek2398
TOP5 klasyfikacji IMŚ
1.SzyFra051370
2.biskuppp1360
3.SALAN1355
4.Marek761350
5.Haas1345
TOP5 klasyfikacji Drużynowe
1.MissO kobieta VIP515
Kacprix515
biganau kobieta515
4.MrKaT480
matdud91480
TOP5 klasyfikacji Krajowe
1.jerry1055
2.Needer1050
3.antos771040
speedkibic1040
5.Flajszu1025
TOP5 klasyfikacji IME
1.Ryjowka620
2.magda90 kobieta VIP595
3.michio2575
ArszynGKM575
5.Kacperek570
TOP5 klasyfikacji Pary
1.lipski211725
2.WojtasW1705
3.marekk1685
tomek711685
5.agg_mitch108 kobieta1675
TOP10 klasyfikacji generalnej wg średniej
1.Basket 69,2
2.Lejwa 63,7
3.LaLi kobieta 63,4
4.Ryjowka 62,8
5.lipski21 62,6
6.gados 62,5
7.djoko1089 62,2
8.Noski 62,0
9.Damian79 61,9
10.Fanjazz 61,8
TOP25 rankingu klubów wg średniej
1. [I] Ostrovia Ostrów Wlkp. 54,13
2. [I] Unia Tarnów 51,76
3. [I] Polonia Bydgoszcz 51,25
4. [I] Unia Leszno 50,69
5. [I] Sparta Wrocław 50,46
6. [I] Kolejarz Rawicz 50,03
7. [I] Wybrzeże Gdańsk 49,68
8. [I] Polonia Piła 49,10
9. [I] Banici Wołów 49,05
10. [I] Motor Lublin 48,56
11. [I] GKM Grudziądz 47,86
12. [I] Stal Gorzów 47,72
13. [I] ROW Rybnik 47,49
14. [I] Start Gniezno 47,49
15. [I] Włókniarz Częstochowa 47,02
16. [I] Stal Rzeszów 46,90
17. [I] Lokomotiv Daugavpils 46,67
18. [I] KSM Krosno 46,62
19. [I] Śląsk Świętochłowice 45,99
20. [I] KS Toruń 45,75
21. [I] Falubaz Zielona Góra 43,93
22. [I] Orzeł Łódź 43,66
23. [I] Wanda Kraków 43,31
24. [I] PSŻ Poznań 38,00
25. [I] Kolejarz Opole 36,51
stan na dzień 15 września

Z usług straznik Strażnika Typowań skorzystano łącznie 1079 razy


Sztuczna inteligencja
Nasze roboty typujące robot

Fakt Dnia
Statystyki pokazują, że posiadacze Pakietów Premium zdobywają 12-15% punktów więcej niż posiadacze Pakietu Podstawowego.

W celu poprawy jakości i komfortu użytkowania nasz serwis korzysta z plików ciasteczek (tzw. cookies).
Ustawienia przeglądarki internetowej pozwalają określić zasady przechowywania ciasteczek na Twoim komputerze.

Nasza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.
Organizator Konkursu jest jednocześnie Administratorem Danych Osobowych.
Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | ikona Strona główna PoKredzie.pl
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone.
elast.net