sta- tus |
rozgrywki |
kol. |
kraj |
nazwa zawodów |
termin |
l.typ. |
kom. |
|
Ekstraliga |
2. |
|
Apator Toruń - Unia Leszno | pt, 19 kwietnia, 18:02 | drużyna Apator Toruń była faworytem meczu według 96% typujących, spodziewany wynik: wysokie zwycięstwo gospodarzy | 10 |
|
Ekstraliga |
2. |
|
Motor Lublin - Stal Gorzów | pt, 19 kwietnia, 20:32 | drużyna Motor Lublin była faworytem meczu według 98% typujących, spodziewany wynik: wysokie zwycięstwo gospodarzy | 4 |
|
KLŻ |
2. |
|
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno | nd, 21 kwietnia, 13:17 | 239 | |
|
2. Ekstraliga |
2. |
|
Ostrovia Ostrów - Wybrzeże Gdańsk | nd, 21 kwietnia, 14:02 | 241 | 2 |
|
2. Ekstraliga |
2. |
|
Wilki Krosno - Polonia Bydgoszcz | nd, 21 kwietnia, 14:02 | 240 | |
|
Ekstraliga |
2. |
|
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław | nd, 21 kwietnia, 16:32 | 227 | 3 |
|
Ekstraliga |
2. |
|
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz | nd, 21 kwietnia, 19:17 | 228 | |
|
Ekstraliga |
3. |
|
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz | pt, 26 kwietnia, 18:02 | 47 | |
|
Ekstraliga |
3. |
|
Motor Lublin - Apator Toruń | pt, 26 kwietnia, 20:32 | 44 | |
|
KLŻ |
3. |
|
Polonia Piła - Start Gniezno | sb, 27 kwietnia, 14:02 | 16 | |
|
2. Ekstraliga |
3. |
|
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk | sb, 27 kwietnia, 16:32 | 36 | |
|
2. Ekstraliga |
3. |
|
ROW Rybnik - Ostrovia Ostrów | sb, 27 kwietnia, 19:02 | 34 | |
|
IMŚ |
|
|
Grand Prix Chorwacji (Goričan) | sb, 27 kwietnia, 19:06 | 32 | |
|
KLŻ |
3. |
|
Kolejarz Opole - Lokomotiv Daugavpils | nd, 28 kwietnia, 14:02 | 11 | |
|
2. Ekstraliga |
3. |
|
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź | nd, 28 kwietnia, 14:02 | 29 | |
|
2. Ekstraliga |
3. |
|
Stal Rzeszów - Wilki Krosno | nd, 28 kwietnia, 14:02 | 30 | |
|
Ekstraliga |
3. |
|
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra | nd, 28 kwietnia, 16:32 | 27 | |
|
KLŻ |
3. |
|
Devils Landshut - Unia Tarnów | nd, 28 kwietnia, 17:02 | 11 | |
|
Ekstraliga |
3. |
|
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa | nd, 28 kwietnia, 19:17 | 28 | |
|
2. Ekstraliga |
2. |
|
ROW Rybnik - Stal Rzeszów | wt, 30 kwietnia, 23:59 | 271 | |
|
2. Ekstraliga |
2. |
|
Orzeł Łódź - PSŻ Poznań | wt, 30 kwietnia, 23:59 | 277 | 2 |
|
KLŻ |
2. |
|
Kolejarz Opole - Devils Landshut | wt, 30 kwietnia, 23:59 | 219 | |
|
KLŻ |
2. |
|
Unia Tarnów - Polonia Piła | wt, 30 kwietnia, 23:59 | 319 | 2 |
|
Ekstraliga |
4. |
|
GKM Grudziądz - Unia Leszno | pt, 3 maja, 18:02 | 13 | |
|
Ekstraliga |
4. |
|
Apator Toruń - Sparta Wrocław | pt, 3 maja, 20:32 | 13 | |
|
2. Ekstraliga |
4. |
|
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz | nd, 5 maja, 14:02 | 12 | |
|
2. Ekstraliga |
4. |
|
Orzeł Łódź - ROW Rybnik | nd, 5 maja, 14:02 | 12 | |
|
Ekstraliga |
4. |
|
Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin | nd, 5 maja, 16:32 | 12 | |
|
Ekstraliga |
4. |
|
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów | nd, 5 maja, 19:17 | 13 | |
|
2. Ekstraliga |
4. |
|
Wilki Krosno - PSŻ Poznań | pt, 10 maja, 18:02 | 12 | |
|
2. Ekstraliga |
4. |
|
Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów | pt, 10 maja, 20:32 | 12 | |
|
IMŚ |
|
|
Grand Prix Polski (Warszawa) [x2] | sb, 11 maja, 19:06 | 11 | |
|
Pary |
|
|
1. Półfinał SoN (Manchester) | wt, 9 lipca, 19:02 | 16 | |
|
Pary |
|
|
2. Półfinał SoN (Manchester) | śr, 10 lipca, 19:02 | 16 | 2 |
|
Pary |
|
|
SoN 2 (dawniej DMŚJ) (Manchester) [x2] | pt, 12 lipca, 19:02 | 12 | |
Przejdź do strony logowania, aby typować zawody |