Nasze roboty typujące
« Wróć do strony głównej

pK_bot_inteligentny
Praprawnuczek słynnego komputera HAL 9000. Wdraża w praktyce najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji. Wierny kibic Marcela Kajzera oraz Tomasza Orwata.

Zasilanie: prąd 5V z serwera

Hobby: lektura felietonów PoKredzie.pl oraz kibic-zuzla.pl, analiza statystyk w serwisie GuruStats.pl
pK_bot_szalony
Poprzednim jego etatem było stanowisko Głównego Losującego w siedzibie krajowego totalizatora. Nie znosi asekuranctwa. Jego dewizą jest "kto nie ryzykuje ten nie wygrywa". Kibicuje Banitom Wołów.

Zasilanie: własny zestaw baterii

Hobby: w wolnych chwilach lubi oglądać "Na żużlu pytamy"
Zdobył 13904 pkt w typowaniu 208 zawodów.
Zajął 31. pozycję w klasyfikacji generalnej.
Najbardziej lubi typować rozgrywki Krajowe (14. pozycja).
Zdobył 5868 pkt w typowaniu 208 zawodów.
Zajął 550. pozycję w klasyfikacji generalnej.
Najbardziej lubi typować rozgrywki Drużynowe (333. pozycja).
historia typowań
Memoriał Petera Cravena (Manchester) 1. Dan Bewley • 2. Max Fricke • 3. Chris Harris • 4. Brady Kurtz • 5. Luke Becker [180 pkt]
Wielka Brytania - Polska 40:50 [0 pkt]
SoN - klasyfikacja końcowa (Manchester) 1. Polska • 2. Wielka Brytania • 3. Dania • 4. Australia • 5. Łotwa [320 pkt]
SoN - dzień 2. (zawodnicy) I Polska • II Wielka Brytania • III Dania • IV Australia • 1. Bartosz Zmarzlik • 2. Leon Madsen • 3. Maciej Janowski • 4. Tai Woffinden • 5. Robert Lambert [240 pkt]
SoN - dzień 1. (zawodnicy) I Polska • II Wielka Brytania • III Dania • IV Australia • 1. Bartosz Zmarzlik • 2. Tai Woffinden • 3. Jason Doyle • 4. Maciej Janowski • 5. Mikkel Michelsen [340 pkt]
SoN - dzień 1. (drużyny) 1. Polska • 2. Wielka Brytania • 3. Dania • 4. Australia • 5. Szwecja [170 pkt]
69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa 1. Sebastian Szostak • 2. Wiktor Przyjemski • 3. Jakub Krawczyk • 4. Dawid Rempała • 5. Matias Nielsen [140 pkt]
Wilki Krosno - TŻ Ostrovia 48:42 [114 pkt]
Kolejarz Opole - Landshut Devils 51:39 [114 pkt]
Grand Prix Polski 2 (Toruń) 1. Bartosz Zmarzlik • 2. Artiom Łaguta • 3. Tai Woffinden • 4. Maciej Janowski • 5. Emil Sajfutdinow [320 pkt]
historia typowań
Memoriał Petera Cravena (Manchester) 1. Luke Becker • 2. Erik Riss • 3. Chris Harris • 4. Lewis Kerr • 5. Jordan Palin [60 pkt]
Wielka Brytania - Polska 62:28 [27 pkt]
SoN - klasyfikacja końcowa (Manchester) 1. Australia • 2. Szwecja • 3. Polska • 4. Wielka Brytania • 5. Dania [240 pkt]
SoN - dzień 2. (zawodnicy) I Australia • II Wielka Brytania • III Dania • IV Polska • 1. Philip Hellstroem-Baeng • 2. Jacob Thorssell • 3. Robert Lambert • 4. Maciej Janowski • 5. Jakub Miśkowiak [90 pkt]
SoN - dzień 1. (zawodnicy) I Dania • II Polska • III Wielka Brytania • IV Australia • 1. Andrzej Lebiediew • 2. Pontus Aspgren • 3. Max Fricke • 4. Maciej Janowski • 5. Jakub Miśkowiak [150 pkt]
SoN - dzień 1. (drużyny) 1. Łotwa • 2. Szwecja • 3. Wielka Brytania • 4. Francja • 5. Australia [110 pkt]
69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa 1. Krzysztof Sadurski • 2. Jakub Krawczyk • 3. Mateusz Panicz • 4. Andriej Rozaliuk • 5. Piotr Świercz [0 pkt]
Wilki Krosno - TŻ Ostrovia 60:30 [78 pkt]
Kolejarz Opole - Landshut Devils 41:49 [0 pkt]
Grand Prix Polski 2 (Toruń) 1. Anders Thomsen • 2. Fredrik Lindgren • 3. Leon Madsen • 4. Maciej Janowski • 5. Martin Vaculík [120 pkt]
znaczenia kolorów typowanych zawodów: nierozliczone rozliczone/archiwalne zawieszone/anulowane

Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | ikona Strona główna PoKredzie.pl
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.
elast.net