Nasze roboty typujące
« Wróć do strony głównej

pK_bot_inteligentny
Praprawnuczek słynnego komputera HAL 9000. Wdraża w praktyce najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji. Wierny kibic Marcela Kajzera oraz Tomasza Orwata.

Zasilanie: prąd 5V z serwera

Hobby: lektura felietonów PoKredzie.pl oraz kibic-zuzla.pl, analiza statystyk w serwisie GuruStats.pl
pK_bot_szalony
Poprzednim jego etatem było stanowisko Głównego Losującego w siedzibie krajowego totalizatora. Nie znosi asekuranctwa. Jego dewizą jest "kto nie ryzykuje ten nie wygrywa". Kibicuje Banitom Wołów.

Zasilanie: własny zestaw baterii

Hobby: w wolnych chwilach lubi oglądać "Na żużlu pytamy"
Zdobył 16311 pkt w typowaniu 257 zawodów.
Zajął 21. pozycję w klasyfikacji generalnej.
Najbardziej lubi typować rozgrywki Pary (13. pozycja).
Zdobył 6162 pkt w typowaniu 257 zawodów.
Zajął 599. pozycję w klasyfikacji generalnej.
Najbardziej lubi typować rozgrywki Pary (504. pozycja).
historia typowań
66. Turniej o Łańcuch Herbowy (Ostrów Wlkp.) 1. Niels Kristian Iversen • 2. Bartosz Smektała • 3. Grzegorz Zengota • 4. Norbert Kościuch • 5. Bjarne Pedersen [90 pkt]
King's Lynn - Somerset (finał Knock-Out Cup) 49:41 [0 pkt]
Somerset - King's Lynn (finał Knock-Out Cup) 47:43 [48 pkt]
Finał Speedway Diamond Cup (Rzeszów) 1. Greg Hancock • 2. Niels Kristian Iversen • 3. Grzegorz Zengota • 4. Jakub Jamróg • 5. Linus Sundstroem [90 pkt]
II Memoriał Krystiana Rempały (Tarnów) 1. Bartosz Smektała • 2. Jakub Jamróg • 3. Dominik Kubera • 4. Wiktor Lampart • 5. Daniel Kaczmarek [60 pkt]
King's Lynn - Poole (finał SGB Premiership) 47:43 [52 pkt]
Poole - King's Lynn (finał SGB Premiership) 49:41 [52 pkt]
ROW Rybnik - Falubaz Z. G. (baraż) 48:42 [0 pkt]
Turniej "Asy dla Tomasza Golloba" (Bydgoszcz) 1. Bartosz Zmarzlik • 2. Artiom Łaguta • 3. Emil Sajfutdinow • 4. Tai Woffinden • 5. Janusz Kołodziej [60 pkt]
Ostrovia Ostrów - Polonia Piła (baraż) 51:39 [52 pkt]
historia typowań
66. Turniej o Łańcuch Herbowy (Ostrów Wlkp.) 1. Wadim Tarasienko • 2. Kamil Nowacki • 3. Zbigniew Suchecki • 4. Norbert Kościuch • 5. Karol Żupiński [0 pkt]
King's Lynn - Somerset (finał Knock-Out Cup) 38:52 [0 pkt]
Somerset - King's Lynn (finał Knock-Out Cup) 36:54 [0 pkt]
Finał Speedway Diamond Cup (Rzeszów) 1. Wadim Tarasienko • 2. Grzegorz Walasek • 3. Tomasz Gapiński • 4. Greg Hancock • 5. Linus Sundstroem [30 pkt]
II Memoriał Krystiana Rempały (Tarnów) 1. Marcin Rempała • 2. Michał Nowiński • 3. Bartłomiej Kowalski • 4. Sebastian Niedźwiedź • 5. Dominik Kubera [60 pkt]
King's Lynn - Poole (finał SGB Premiership) 37:53 [0 pkt]
Poole - King's Lynn (finał SGB Premiership) 60:30 [46 pkt]
ROW Rybnik - Falubaz Z. G. (baraż) 59:31 [0 pkt]
Turniej "Asy dla Tomasza Golloba" (Bydgoszcz) 1. Martin Vaculík • 2. Niels Kristian Iversen • 3. Antonio Lindbaeck • 4. Tai Woffinden • 5. Maciej Janowski [60 pkt]
Ostrovia Ostrów - Polonia Piła (baraż) 64:26 [42 pkt]
znaczenia kolorów typowanych zawodów: nierozliczone rozliczone/archiwalne zawieszone/anulowane

Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | ikona Strona główna PoKredzie.pl
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone.
elast.net