Nasze roboty typujące
« Wróć do strony głównej

pK_bot_inteligentny
Praprawnuczek słynnego komputera HAL 9000. Wdraża w praktyce najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji. Wierny kibic Marcela Kajzera oraz Tomasza Orwata.

Zasilanie: prąd 5V z serwera

Hobby: lektura felietonów PoKredzie.pl oraz kibic-zuzla.pl, analiza statystyk w serwisie GuruStats.pl
pK_bot_szalony
Poprzednim jego etatem było stanowisko Głównego Losującego w siedzibie krajowego totalizatora. Nie znosi asekuranctwa. Jego dewizą jest "kto nie ryzykuje ten nie wygrywa". Kibicuje Banitom Wołów.

Zasilanie: własny zestaw baterii

Hobby: w wolnych chwilach lubi oglądać "Na żużlu pytamy"
Zdobył 13883 pkt w typowaniu 220 zawodów.
Zajął 10. pozycję w klasyfikacji generalnej.
Najbardziej lubi typować rozgrywki PLŻ (6. pozycja).
Zdobył 5652 pkt w typowaniu 220 zawodów.
Zajął 542. pozycję w klasyfikacji generalnej.
Najbardziej lubi typować rozgrywki Pary (292. pozycja).
historia typowań
Turniej 90-lecia ROW Rybnik 1. Dan Bewley • 2. Brady Kurtz • 3. Jaimon Lidsey • 4. Niels Kristian Iversen • 5. Bartłomiej Kowalski [120 pkt]
Sheffield Tigers - Belle Vue Aces 46:44 [52 pkt]
Finał DME U23 (Tarnów) I POLSKA • II DANIA • III WIELKA BRYTANIA • IV SZWECJA • 1. Dan Bewley • 2. Dominik Kubera • 3. Jakub Miśkowiak • 4. Mateusz Cierniak • 5. Wiktor Lampart [180 pkt]
70. Turniej o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wlkp. 1. Fredrik Lindgren • 2. Bartosz Smektała • 3. Oliver Berntzon • 4. Tobiasz Musielak • 5. Grzegorz Walasek [110 pkt]
Lejonen Gislaved - Smederna Eskilstuna 50:40 [0 pkt]
Grand Prix Polski (Toruń) 1. Bartosz Zmarzlik • 2. Robert Lambert • 3. Leon Madsen • 4. Patryk Dudek • 5. Maciej Janowski [220 pkt]
3. Finał SGP2 (Toruń) 1. Jakub Miśkowiak • 2. Mateusz Cierniak • 3. Jan Kvěch • 4. Wiktor Lampart • 5. Mateusz Świdnicki [320 pkt]
Motor Lublin - Stal Gorzów 50:40 [108 pkt]
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 49:41 [108 pkt]
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 51:39 [44 pkt]
historia typowań
Turniej 90-lecia ROW Rybnik 1. Robert Chmiel • 2. Nazar Parnicki • 3. Krystian Pieszczek • 4. Bartłomiej Kowalski • 5. Lars Skupień [30 pkt]
Sheffield Tigers - Belle Vue Aces 56:34 [48 pkt]
Finał DME U23 (Tarnów) I WIELKA BRYTANIA • II DANIA • III SZWECJA • IV POLSKA • 1. Dan Bewley • 2. Tom Brennan • 3. Casper Henriksson • 4. Anton Karlsson • 5. Jakub Miśkowiak [60 pkt]
70. Turniej o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wlkp. 1. Tomasz Gapiński • 2. Sebastian Szostak • 3. Jakub Krawczyk • 4. Grzegorz Walasek • 5. Kacper Grzelak [30 pkt]
Lejonen Gislaved - Smederna Eskilstuna 65:25 [0 pkt]
Grand Prix Polski (Toruń) 1. Kacper Woryna • 2. Paweł Przedpełski • 3. Tai Woffinden • 4. Jack Holder • 5. Robert Lambert [0 pkt]
3. Finał SGP2 (Toruń) 1. Francis Gusts • 2. Jonas Knudsen • 3. Wiktor Lampart • 4. Casper Henriksson • 5. Kevin Juhl Pedersen [60 pkt]
Motor Lublin - Stal Gorzów 40:50 [0 pkt]
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 61:29 [60 pkt]
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 38:52 [0 pkt]
znaczenia kolorów typowanych zawodów: nierozliczone rozliczone/archiwalne zawieszone/anulowane

Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | ikona Strona główna PoKredzie.pl
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.
elast.net