tylko aktualne wszystkie | kolejność wyświetlania: od najnowszych do najstarszych |
sta- tus |
rozgrywki | kol. | kraj | nazwa zawodów | termin | l.typ. | kom. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 2. | Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz | nd, 21 kwietnia, 19:17 | 20 | 2 | ||
Ekstraliga | 2. | Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław | nd, 21 kwietnia, 16:32 | 19 | 1 | ||
2. Ekstraliga | 2. | Wilki Krosno - Polonia Bydgoszcz | nd, 21 kwietnia, 14:02 | 19 | 1 | ||
2. Ekstraliga | 2. | Ostrovia Ostrów - Wybrzeże Gdańsk | nd, 21 kwietnia, 14:02 | 18 | 1 | ||
2. Ekstraliga | 2. | ROW Rybnik - Stal Rzeszów | sb, 20 kwietnia, 19:02 | 20 | |||
2. Ekstraliga | 2. | Orzeł Łódź - PSŻ Poznań | sb, 20 kwietnia, 16:32 | 18 | |||
Ekstraliga | 2. | Motor Lublin - Stal Gorzów | pt, 19 kwietnia, 20:32 | 18 | |||
Ekstraliga | 2. | Apator Toruń - Unia Leszno | pt, 19 kwietnia, 18:02 | 20 | |||
Ekstraliga | 1. | Stal Gorzów - Apator Toruń | nd, 14 kwietnia, 19:17 | 24 | |||
Ekstraliga | 1. | GKM Grudziądz - Motor Lublin | nd, 14 kwietnia, 16:32 | 24 | |||
2. Ekstraliga | 1. | Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno | nd, 14 kwietnia, 14:02 | 27 | |||
2. Ekstraliga | 1. | Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów | nd, 14 kwietnia, 14:02 | 26 | 1 | ||
2. Ekstraliga | 1. | Stal Rzeszów - Orzeł Łódź | sb, 13 kwietnia, 19:02 | 30 | |||
2. Ekstraliga | 1. | PSŻ Poznań - ROW Rybnik | sb, 13 kwietnia, 16:32 | 32 | |||
Ekstraliga | 1. | Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa | pt, 12 kwietnia, 20:32 | 37 | |||
Ekstraliga | 1. | Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra [x2] | pt, 12 kwietnia, 18:02 | 43 | |||
Pary | Finał MPPK (Poznań) [x2] | nd, 7 kwietnia, 14:02 | 45 | 1 | |||
Krajowe | IMME (Łódź) [x2] | pt, 5 kwietnia, 19:02 | 94 | 4 | |||
Krajowe | Finał Złotego Kasku (Opole) [x2] | pn, 1 kwietnia, 14:02 | 105 | ||||
Krajowe | Turniej o Puchar Prezydenta Miasta (Kraków) | pn, 1 kwietnia, 13:02 | 108 | 2 | |||
KLŻ | 1. | Devils Landshut - Lokomotiv Daugavpils | nd, 31 marca, 19:02 | 136 | |||
KLŻ | 1. | Start Gniezno - Unia Tarnów | nd, 31 marca, 16:32 | 138 | |||
KLŻ | 1. | Polonia Piła - Kolejarz Opole | sb, 30 marca, 15:02 | 166 | 4 | ||
Krajowe | Memoriał Edwarda Jancarza (Gorzów) | sb, 30 marca, 14:02 | 270 | 9 | |||
Krajowe | Kryterium Asów (Bydgoszcz) | nd, 24 marca, 14:32 | faworytami typujących byli: Bartosz Zmarzlik oraz Artiom Łaguta | 21 | |||
Przejdź do strony logowania, aby typować zawody |
Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | Strona główna PoKredzie.pl |
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone. |
elast.net |