Archiwum wyników
« Wróć do klasyfikacji punktowych

generalna
wszyscy kobiety

#nazwa użytkownikapunktyliczba wygr.liczba typowań
1.MissO89081155
2.Woodu248795154
3.YDash87781155
4.burtg87383153
5.chmielu1248726155
6.cziv85753155
7.magaw85122154
8.Gronek8451151
9.Ryjowka84503154
10.Monika84321152
11.klaudusiaaa9784201155
12.Basket84005152
13.magda908380154
14.Zenobek8331151
15.marsac82531153
16.buraczek82351149
17.mario7881782153
18.Tajniak8131154
19.Martines81171152
20.lucas81031152
21.bruno498050151
22.Szczecin388009154
23.Motokozly80051151
24.Elektro8001152
czarnywicher8001151
26.DonLucas79892149
27.Ewrotas79883147
28.biernat7579622153
29.epe_t79262153
30.wysmich7913152
31.gados7912152
32.lucek79041147
33.pK_bot_inteligentny7896155
34.agg_mitch10878021150
35.korbel7782149
36.KsFalubaz937773154
37.manio7759150
38.bkarol7745153
39.rabiega177251151
40.rybkimk77002145
41.maxmosky7697153
42.Kargolo7674146
43.gregi76623144
44.zapasowy_bulbulator7632154
45.maras8676182151
46.tomason76093149
47.polishstarjames7598152
48.kamilos190375922154
49.tomkoz75851147
50.jacekop7583154
51.Greg75571147
52.zmijazygzakowata7540153
53.Rosalie75383150
54.frans047535153
55.ATATS75231153
56.msz03107375072154
57.Dziabonq7492148
58.goWYKRZYKNIK74871148
59.janikaz74651147
60.holy74641153
61.Dan200374572140
62.SALAN74491150
63.BbRr74222147
64.Martini270274191144
65.Kierownik_kotlowni7415149
66.yank997380143
67.LaLi73561144
68.kamo00173191146
69.marekk7315150
70.chopper7472602145
71.baturka72394145
72.Clint72381149
73.grzesiek13572231155
74.milun198472182149
75.acidos72041151
76.PoKredzie.pl71701148
77.AxeL71601140
78.lipski2171582150
79.mieczyslav71544146
80.Hytail7149143
81.Darnak7145137
82.Damiano77771381134
83.TomaszB71322149
84.Leszek7127152
85.Smith70811155
86.Zimbabwe_fan70451142
87.woojo7019143
88.Tesser70141146
89.TheRagbus7011132
90.Kieratos6998148
91.tomcio_2869721140
92.Roberto6965144
93.Fuxiasty6963155
94.Radzio69332137
95.jerry6931146
96.eXpert_emil68822140
97.Artis61968801134
98.Raptor1568601148
99.lotto68581144
100.Haas68552141
101.Arcziiiii68303140
102.lukasz_krosno6797138
103.Rory6789142
104.AniaS67881149
105.daro_leszno67832133
106.Apocalips67541138
107.Stepson6745141
108.Damiex956729132
109.Tysia146703148
110.Jakdim67011138
111.ROMAN6671142
112.hanulka870166642146
113.Cinek6606134
114.gorylek11166043131
115.madhamsters6599146
116.julia65682146
117.SpeedFan65432144
118.kordos65391141
119.JoCer2665181145
120.lauferinho6440153
121.karol341464081146
122.denel6383139
123.dajat6369144
124.Lukas333336367145
125.Lukasz6349141
126.DzejDzej76315123
127.Indo3462892129
128.jimbo6273127
129.MamaS62542153
130.Garow6225130
131.goszki8162241149
132.RybaKSUL62141134
133.kamilaz62091134
134.Ukson62072140
135.bobek9236206136
136.BALINSKI60893123
137.dziadek195860291137
138.kk115978112
139.kinglkak59591145
140.pbdg5951125
141.kubalamb58831129
142.maras2725854146
143.Kacperek5846125
144.Dany19905768127
145.porucznik201557531154
146.lukokm5736144
147.MariuszS5675134
148.JERZOL5649125
149.falubaz405610113
150.Nick8255662118
151.darjan5544141
152.miskov855458130
153.blaza9154512123
154.lukas01085446117
155.istred54091115
156.lonky1552511129
157.djkarol5197116
158.Gitstrad5176126
159.bolek135133299
160.slimak5075103
161.Ramzes5047112
162.masmix002496699
163.prezesqqq4939117
164.donarkadio4930119
165.Cooper4919116
166.Karuzo49012109
167.Piotrek_Debica4895122
168.Dariusz_Cieslak48931117
169.kuba2003tedi48871112
170.Daniel19984830126
171.kris_7746451115
172.InsaneClown45622100
173.Markius4557109
174.speedwayFAN455593
175.Tommi19204542289
176.Gadol44381100
177.MrKaT43271100
178.Sledzio432298
179.pK_bot_szalony4222155
180.Needer407085
181.shamoth4051106
182.mateuszKu40382102
183.escefau3931184
184.Brzezinski3880173
185.Pyrek79386289
186.freddy376483
187.DamianDrewniak375582
188.HetMan371176
189.niespokojny3648177
190.martyska817361084
191.Dominikus355490
192.kotor354482
193.szymontom346870
194.offensive_gk335076
195.Jaca96329967
196.albert1326680
197.Landzaat3264178
198.Adis3147162
199.adrian51833062110
200.porszak1003053286
201.stalowy1403304257
202.silzye303661
203.inmax1988302877
204.rieper295682
205.fankazuzla1295474
206.MioVantas287863
207.monk2823174
208.Pawel2686257
209.Bartucha260256
210.miki253052
211.bryczka248364
212.wieczor87245472
213.MateuszDko242268
214.krzemin8236267
215.aga12355158
216.wojtas_gkm233656
217.domka231254
218.Oleander2288157
219.rafirafi762287162
220.pablo223764
221.michael081221977
222.pietia889219155
223.julczi17218243
224.Pichol211235
225.wojtaszek28210753
226.briggo207451
227.Radocha99202149
228.rafix7201244
229.markuz200143
230.Herero199748
231.damiano93199548
232.Guru1930250
233.Scrobek1897148
234.Fanjazz188249
235.ikusia186334
236.VaSe185843
237.ParisSG1850139
238.kamilosek1999182648
239.fabi6182039
240.dziekar180539
241.halabala177846
242.Toudi177038
243.astmik176843
244.fabi4175939
245.Sebinho1715242
246.fabio11713239
247.fabi170839
248.atletico169439
fabi1169439
250.pawcio164139
251.fabi5160139
252.RoVan155144
253.fabi3152939
254.fabi2150639
255.luniiek149640
256.pablo_fzg1488124
257.ibra144939
258.koli144032
259.gejlord69142027
260.misiek180141543
261.cphx140529
262.ecik231138234
263.Pawel051380127
264.Milo07134637
265.SulaW_RKS133934
266.michasz133239
267.jaskolka132737
268.Piocze128633
269.miloszek91273130
270.danonek123128
271.Brajan12119435
272.Kuba.9922114329
273.IdziuOS106731
274.matuszczyk104322
275.Unia1938997122
276.polityk97934
277.wilku195595322
278.dominikk1193621
279.Adiii92119
280.Mati_MM991522
281.goner91431
282.wrona8988922
283.Zawek88020
284.kamol8780521
285.HeisenbergPL80318
286.stanja5577223
287.Agares76220
288.krzychu33575517
289.Kabra72417
290.Hubert3369918
291.chudawy67717
292.zawias65515
293.rafi64516
294.Masm9163420
295.finiu58013
296.Daro8257611
297.JOKER55810
298.kpan54810
299.antos7753710
300.krzychurogs51610
301.aras50116
302.Szabla49713
303.CarlosssROW49215
304.Ruskov48216
305.dzikencjusz48010
306.kejkej47810
307.Bestia47416
308.kapwoj436110
309.Poksi42610
310.GKM_Dzierzyna42514
311.marcinwlkp8642313
312.ania979742217
313.Niedzwiedz4058
314.zawadzki_m39810
315.fos438610
316.Bazzyl37112
317.Brzoza333699
318.alan199036810
319.szyna63669
320.filipczyszanowski3548
321.avim2223529
322.Marcinspeedy3519
323.Siwusek3429
pakosik3429
325.Danielll_73347
326.tooruun3248
327.michaleK223068
328.MichalBus3049
329.Karol_GKM3002
330.Toudi19832969
muchsson2969
332.miter212897
333.maQn2869
334.rambo327311
335.ziolo992702
336.MoniQ26613
337.kaczucha382628
338.majster_mrozia2496
339.ukasz2477
340.Johny2448
341.rajman2248
342.viking2201
danio81112201
rafalgorzow2201
loki822201
346.radinho2197
347.middigital2148
348.DDesign19210
349.baroth1902
krzycho1901
makumbaway1901
Dario881901
353.maher1848
354.Singularis1648
355.Kocur1607
pawelczwa1601
357.Pilanin19941597
358.Kosa1515
359.Wonderwall1445
360.martyna_torun1402
361.falubazluki1344
362.jakubkuba1335
363.armortec1301
LifeSpeedway1301
mesiah071301
Max0071301
kubosz301301
artek16781301
mmmaciekk1301
szendzior1301
371.mirekobos1284
372.AmrasH1102
373.speedwayfanek1064
374.Krissu911001
375.Szczawik86801
cmenomore801
Skuwer801
Malej801
Bazi69801
380.szpak92704
381.sawczuk27601
rieux1947601
383.Pchela401
384.mario47343
385.DtFighter201
Franek77201

Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | ikona Strona główna PoKredzie.pl
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone.
elast.net