Archiwum wyników
« Wróć do klasyfikacji punktowych

generalna
wszyscy kobiety

Infografika: sezon 2018 w liczbach

#nazwa użytkownikapunktyliczba wygr.liczba typowań
1.LaLi164002256
2.FANELKA160072256
3.Tajniak158631257
4.luncia15845254
5.LegendaryM157353257
6.iza.b18156582253
7.MissO156481255
8.Karolina4323156411255
9.zmijazygzakowata15530251
10.noelka154262255
11.magda90154221256
12.psotka153101252
13.magmar153081256
14.yollka152221254
15.klaudusiaaa9715176257
16.martynaspeedway151122253
17.zytka82151071250
18.wiktoriaspeed150632251
19.paulinkaosw149051249
20.Werson2147671254
21.rybkimk14754255
22.Barbara7814710240
23.hultaj14555253
24.Daria144182245
25.julia14246257
26.epe_t14105245
27.amonikab1209138731229
28.hanulka8701137941257
29.coolezanka85137621245
30.Daria.ul137582236
31.Roxi0713728229
32.MamaS135531256
33.AniaS13197252
34.magaw130773256
35.mada098129761217
36.adrianna.cieslik12880239
37.oleczka9512614217
38.iwonab696912460234
39.natashka123312204
40.speedwayowa11984206
41.HaniaKSUL11909210
42.Pullman115152221
43.Antus33113611201
44.KrolowaDzielni11350228
45.Kara-199711042236
46.agg_mitch10899472176
47.magdzia141429861182
48.Brinka9129185
49.Renata7589662147
50.MariPaschaeva8179184
51.kinglkak79273125
52.Iguska7847172
53.Margaretka7831184
54.Paulisia77921183
55.Domi77261172
56.Adusia7501183
57.Caroline7464184
58.AnastasiaYankova7396184
59.Amber7355183
60.Madziulek73532184
61.MarysiaCKM7334184
62.PatiCKM7324184
63.Olivka7303172
64.Diablice72361172
65.WildGirl72341183
66.Kasiula70762172
67.SpeedwayZiomalka7011172
68.Karolajka6992172
69.DiabelskaKarolina6984172
70.Oliwka6981172
71.Paulinka6916172
72.Anitka6872183
73.DiabelskaKornelia6712172
74.Ania6710158
75.Majka6651183
76.Tania6285183
77.julczi1760312114
78.Marlenka5993158
79.Beatka5840158
80.marcelinaspeedway5373102
81.katlix5187101
82.Wercixo994841104
83.LosMistrzyni47331147
84.WTSUltras4626145
85.SexBlondziara4564145
86.Jowicia4555132
87.SiostraSexBlondziary4316145
88.Iwona28409993
89.MistrzyniCKM4088124
90.SpartaUltras4033118
91.CzarodziejskaAlicja3756120
92.bombel3313679182
93.bobas331364182
94.CrazyClover361699
95.CKMUltras3584118
96.Klaudia3432108
97.Paula336576
98.Scooty92310269
99.CrazyAlex306699
100.FalubaztoMagia3027118
101.xAus_282364
102.Mkuczak276968
103.CrazySamantha276499
104.Rosalie262355
105.Klaudiaa260355
106.Karollineczka240860
107.Agnieszka238760
108.Spawareczka238355
109.Perfekcyjna2360160
110.Dodusia225160
111.SexownaLinzy210860
112.Joanka208760
113.Blondyneczka208560
114.Cleosia208260
115.Asia198060
116.Aneczka190860
117.Karolcia179460
118.SzalonaIzzy174960
119.Natalia118035
120.Zlotowlosa112631
121.GhoostRiderka101831
122.Liligall98328
123.madhamsters81821
124.Madziusia75119
125.Tysia142704
126.KimZG1918
127.karcia99091697
128.klaudia7891602
129.dzikencjusz1143

Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | ikona Strona główna PoKredzie.pl
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone.
elast.net