Archiwum wyników
« Wróć do klasyfikacji punktowych

generalna
wszyscy kobiety

#nazwa użytkownikapunktyliczba wygr.liczba typowań
1.LaLi128212201
2.FANELKA123782201
3.martynaspeedway123502201
4.PunciaGKM121182201
5.iza.b1811988201
6.biganau119574198
7.Gurgurka118321198
8.Patrycha_xx11795201
9.zmijazygzakowata117661201
10.hultaj117121200
11.Karolina432311653201
12.MissO115311197
13.mada098115171201
14.magda90113992201
15.HaniaKSUL11348188
16.noelka11266198
17.klaudusiaaa97112562194
18.zytka8211231197
19.psotka11229199
20.LegendaryM11210201
21.Zakrecona11168185
22.kinglkak11103200
23.Tajniak110751201
24.Werson2110011198
25.epe_t109682196
26.Daria10954199
27.Seriously109521186
28.yollka10854201
29.paulinkaosw10812195
30.Pullman107992190
31.rybkimk10745200
32.hanulka870110720201
33.bobas331106232187
34.julia10553198
35.natashka105001190
36.Barbara78104371181
37.avengers8791103711197
38.MamaS103571200
39.amonikab1209103251181
40.rrlyrae103041198
41.magaw10222201
42.Domcia2810211191
43.adrianna.cieslik10203182
44.ZABCIA12310165188
45.AniaS100151198
46.SIWAJASIA98722181
47.agg_mitch10896951174
48.Brinka95942179
49.bombel33195681187
50.Renata758866161
51.magdzia1414286231177
52.Paula82941179
53.iwonab696982651159
54.karolka888157166
55.oleczka9580471147
56.coolezanka858012155
57.Roxi077694161
58.speedwayowa7524151
59.Mentolova6403128
60.KrolowaDzielni5267119
61.xNatalia424182
62.monk423694
63.Spawareczka381381
64.penelopa1005376383
65.Diablice3667100
66.Olivka36491100
67.Klaudiaa3519179
68.SpeedwayZiomalka35131100
69.Karolajka3450100
70.Paulisia3419100
71.Tania3415100
72.Garimaniversen340689
73.DiabelskaKornelia3352100
74.AnastasiaYankova3347100
75.Natasza3311100
76.Ania3308100
77.Dagusia3297100
78.Madziulek3292100
79.SpartaUltras3271100
80.Caroline3269100
81.DiabelskaKarolina3265100
82.Adusia3246100
83.Margaretka3244100
84.Oliwka3188100
85.Anitka3182100
86.PatiCKM3132100
87.Paulinka3130100
88.Amber3114100
89.Domi3096100
90.Kasiula3087100
91.Aneczka3083100
92.MarysiaCKM3065100
93.MariPaschaeva3052100
94.Marlenka304081
95.Beatka3033100
96.Iguska3004100
97.WildGirl3001100
98.Majka2997100
99.Olcia2994100
100.SexBlondziara2882100
101.SzalonaIzzy2880100
102.Andrzejmilyjest286564
103.CrazyAlex2857100
104.Perfekcyjna2848100
105.CrazyClover2803100
106.Klaudia2782100
107.GhoostRiderka2779100
108.Paulinciaa2715100
109.Dodusia2705100
110.Agnieszka2692100
111.Karolcia2610100
Asia2610100
113.SiostraOrlowiczki260095
114.CzarodziejskaAlicja2583100
115.OpoleUltras2567195
116.Paulinciaaa2495100
117.Natalix87249458
118.WTSUltras2419100
Cleosia2419100
120.Zlotowlosa2406100
121.LosMistrzyni2391100
122.CKMUltras2389100
123.Blondyneczka2381100
124.Jowicia2375100
125.SiostraSexBlondziary2374100
126.Joanka2371100
127.Karollineczka2351100
128.MistrzyniCKM2327100
129.Orlowiczka231695
130.Carmen228586
131.Koziolkowa228386
132.SexownaLinzy2271100
133.CrazySamantha2261100
134.FalubaztoMagia2216100
135.Candy221376
136.okrutnazlapodla220575
137.ZbuntowanyAniol218276
138.Bonnie213576
139.Terra2130175
140.ZadziornaBlondynka211473
141.Kara-1997210543
142.SlodkaBlondynka181173
143.Starfire179875
144.madhamsters179141
145.malgat159132
146.LilMasti157455
147.Alicja157038
148.RozaliaM156455
149.EsmeraldaG141155
150.Linki133555
151.LauraM122755
152.MalgorzataG109555
153.NataliaM108755
154.julczi17102329
155.M.Kozior82010
156.zazulek27266412
157.NataliaBDG63417
158.anitar751714
159.Mkuczak51015
160.Linkii39120
161.Paamelcia38120
162.SlavicGirl33620
163.SpartankaUltrasPrzem31320
164.Antus332608
165.Tysia141402
166.falubaziara_991102
167.JUKIN2001
Michal9401

Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | ikona Strona główna PoKredzie.pl
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.
elast.net