TyperBet
« Wróć do listy zawodów

Krajowe
marża
21/10 14:15 66. Turniej o Łańcuch Herbowy (Ostrów Wlkp.) Niels Kristian Iversen
2,02
Bartosz Smektała
3,50
Grzegorz Zengota
6,10
Bjarne Pedersen
24,50
inny zawodnik
13,50
6,0%
14/10 18:00 Finał Speedway Diamond Cup (Rzeszów) Greg Hancock
1,22
Niels Kristian Iversen
6,90
Michael Jepsen Jensen
20,50
Grzegorz Zengota
55,00
inny zawodnik
32,00
6,3%
14/10 14:15 II Memoriał Krystiana Rempały (Tarnów) Bartosz Smektała
1,51
Jakub Jamróg
3,90
Janusz Kołodziej
24,50
Dominik Kubera
28,00
inny zawodnik
15,50
6,0%
07/10 15:00 Turniej "Asy dla Tomasza Golloba" (Bydgoszcz) Bartosz Zmarzlik
2,21
Artiom Łaguta
5,15
Emil Sajfutdinow
6,10
Tai Woffinden
12,00
inny zawodnik
6,10
5,8%
30/09 16:15 Turniej "60 lat żużla w Nowej Hucie" (Kraków) Tai Woffinden
1,15
Greg Hancock
8,20
Adrian Miedziński
32,00
Szymon Woźniak
75,00
inny zawodnik
43,00
5,9%
30/09 14:30 Memoriał Henryka Żyto (Gdańsk) Mikkel Michelsen
1,40
Krzysztof Buczkowski
7,60
Krystian Pieszczek
14,00
Mikkel Bech
24,50
inny zawodnik
9,90
5,9%
30/09 12:00 70. Zlatá přilba města Pardubic Jason Doyle
2,87
Emil Sajfutdinow
4,30
Nicki Pedersen
7,80
Martin Vaculík
9,70
inny zawodnik
4,10
5,6%
29/09 17:00 Speedway Diamond Cup 2 (Motala) Niels Kristian Iversen
1,96
Greg Hancock
2,46
Michael Jepsen Jensen
10,70
Grzegorz Zengota
65,00
inny zawodnik
34,00
5,5%
29/09 15:00 Turniej o Puchar Prezydenta Grudziądza Artiom Łaguta
1,10
Antonio Lindbaeck
16,00
Przemysław Pawlicki
22,50
Mikkel Michelsen
75,00
inny zawodnik
35,00
5,8%
28/09 19:00 X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego (Gniezno) Artiom Łaguta
2,79
Maciej Janowski
4,15
Jason Doyle
5,30
Nicki Pedersen
11,00
inny zawodnik
5,60
5,8%
14/09 20:00 Diamond Cup 1 (Lamothe-Landerron) Greg Hancock
1,89
Niels Kristian Iversen
2,27
Michael Jepsen Jensen
21,00
Grzegorz Zengota
75,00
inny zawodnik
32,00
6,2%
02/09 18:00 SGBCh Riders Individual (Sheffield) Craig Cook
1,38
Chris Harris
8,40
Scott Nicholls
15,00
Nicolas Covatti
35,00
inny zawodnik
8,40
5,8%
28/08 16:30 Finał IM Rosji (Bałakowo) Artiom Łaguta
1,97
Andriej Kudriaszow
4,15
Emil Sajfutdinow
4,70
Renat Gafurow
32,00
inny zawodnik
15,50
5,7%
05/08 18:00 IMME (Gdańsk) Tai Woffinden
2,60
Bartosz Zmarzlik
3,40
Leon Madsen
10,00
Emil Sajfutdinow
11,90
inny zawodnik
5,10
5,9%
04/08 19:00 Finał IM Danii (Esbjerg) Niels Kristian Iversen
1,81
Nicki Pedersen
3,25
Michael Jepsen Jensen
10,90
Mikkel Michelsen
15,50
inny zawodnik
23,50
5,9%
04/08 19:00 Finał IMP (Leszno) Janusz Kołodziej
2,25
Bartosz Zmarzlik
2,50
Maciej Janowski
11,20
Piotr Pawlicki
15,50
inny zawodnik
17,00
5,7%
04/08 16:00 Finał IM Szwecji (Eskilstuna) Fredrik Lindgren
1,20
Antonio Lindbaeck
6,60
Andreas Jonsson
30,00
Peter Ljung
50,00
inny zawodnik
40,00
6,3%
03/08 17:00 Finał MIMP (Częstochowa) Maksym Drabik
1,10
Bartosz Smektała
8,40
Dominik Kubera
75,00
Daniel Kaczmarek
75,00
inny zawodnik
75,00
6,8%
22/07 17:00 XXXI Memoriał Nazimka (Rzeszów) Janusz Kołodziej
1,32
Tomasz Jędrzejak
4,90
Grzegorz Walasek
55,00
Norbert Kościuch
65,00
inny zawodnik
15,00
6,2%
08/07 14:00 Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej (Gdańsk) Mikkel Michelsen
3,40
Kacper Woryna
3,90
Andreas Jonsson
4,80
Robert Lambert
6,90
inny zawodnik
6,20
6,5%
06/07 18:00 Półfinał IMP (Gniezno) Jarosław Hampel
1,57
Piotr Pawlicki
3,20
Kacper Woryna
24,00
Adrian Miedziński
30,00
inny zawodnik
32,00
5,6%
06/07 17:00 Półfinał IMP (Częstochowa) Maksym Drabik
1,52
Janusz Kołodziej
3,50
Bartosz Smektała
13,50
Piotr Protasiewicz
75,00
inny zawodnik
31,00
6,3%
11/06 20:30 British Final (Manchester) Robert Lambert
1,39
Craig Cook
5,35
Chris Harris
29,00
Dan Bewley
29,00
inny zawodnik
12,00
5,9%
31/05 17:00 XV Memoriał Jancarza (Gorzów) Bartosz Zmarzlik
1,49
Patryk Dudek
4,65
Szymon Woźniak
13,00
Krzysztof Kasprzak
14,00
inny zawodnik
41,00
5,9%
24/05 19:00 Finał Srebrnego Kasku (Lublin) Maksym Drabik
1,30
Bartosz Smektała
5,30
Dominik Kubera
16,50
Wiktor Lampart
45,00
inny zawodnik
50,00
6,1%
13/05 18:00 68. Memoriał Smoczyka (Leszno) Emil Sajfutdinow
3,65
Grzegorz Zengota
4,10
Przemysław Pawlicki
5,45
Jason Doyle
7,00
inny zawodnik
4,65
5,9%
09/05 20:30 Premiership Riders Individual (Poole) Jason Doyle
3,50
Max Fricke
3,70
Brady Kurtz
5,05
Troy Batchelor
11,70
inny zawodnik
4,60
5,7%
19/04 17:30 Finał Złotego Kasku (Piła) Jarosław Hampel
2,87
Bartosz Zmarzlik
3,35
Krzysztof Kasprzak
5,55
Patryk Dudek
6,10
inny zawodnik
14,50
6,0%

Potrzebujesz więcej funkcjonalności? Sprawdź Pakiety Premium
Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | ikona Strona główna PoKredzie.pl
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone.
elast.net