Klasyfikacje punktowe
Rankingi klubowe
wszyscy kobiety wg wygranych wg średniej
uwzględniono użytkowników, którzy wytypowali
minimum 70% wszystkich rozliczonych zawodów
#nazwa użytkownikaśrednia
l.pkt
liczba
typowań
1.Lukas_Shark60,825
2.GrajekER258,622
3.Ewrotas58,423
4.Fifi23558,123
5.marcel57,520
6.HaniaKSUL kobieta57,425
Kanaro57,423
8.MagdusiaZG kobieta57,325
9.TheRagbus57,225
SzubarA57,225
Daras7457,222
12.Bialy959257,125
13.Gadol57,025
Gabi1999 kobieta57,025
15.Gurgurka kobieta56,825
Shemmek77756,824
17.Krzyzak10056,725
Szymbor0956,722
19.papiak196956,518
20.KACIGO56,425
Balsamico56,425
22.Kalbar9956,325
Konradexxxxx56,325
MtD1256,325
25.kacper9456,225
26.Mati56,025
gregorex56,025
Mazur198356,025
pamly56,025
bruno4956,024
hultaj kobieta56,023
32.Rafakel55,925
Szalayo55,925
Bartek1255,924
kordos55,919
36.PiotrGlinski55,825
sebastianek21255,825
38.Flajszu55,725
zloty194655,725
szel55,725
MukasKS55,725
42.Robson89DB55,625
43.DavidUL55,525
44.speedwaymaniak55,425
Przemo55,425
46.korbel55,325
apatorking55,325
GOrGO7855,325
Majk31555,325
maly196955,321
51.monster8055,225
roman60355,225
53.Marcin-Tor55,125
ArszynGKM55,125
55.magda90 kobieta VIP55,025
Zimbabwe_fan55,025
Marcin77062855,025
58.Oleander54,925
KRASY8454,925
60.tomason54,825
oleczka95 kobieta54,825
LukaszWidera54,825
63.Needer54,725
Gierzi54,725
Piachu54,725
KazWnuk5554,725
jesper54,724
Remo12354,724
69.Wisniowy54,625
WojtasW54,625
Lokomotiv_Mistrzem54,625
STEVENS0N54,625
SkuBsoN1354,625
SlaviO54,623
Krylek54,619
76.MrKaT54,525
paulinkaosw kobieta54,525
Szabat66ROW54,524
79.matikrow9654,425
mirson120954,424
81.JOKER54,325
Hooli1234554,324
Dawid20001754,323
84.Pawel0554,225
wiepet54,224
JERZOL54,220
87.Fanjazz54,125
Roberto54,125
BART-GKM54,125
Grosar7754,125
Kasia211154,125
sardukar199854,124
93.oli4954,025
Kriss54,025
PeterCloud54,025
Macmax4454,023
97.grzesiek13553,925
Roberto33353,925
99.martynaspeedway kobieta53,825
darasw153,825
radonix53,825
pawels53,824
103.goszki8153,725
mojza53,725
Alfred53,725
Janek3853,724
PiotrWTS53,723
108.Kacprix53,625
Krzychu.sz53,625
rafal_tkocz53,625
avenlion53,625
pimpsson53,625
Majcz53,619
114.wojtaszek28 VIP53,525
Owen4353,525
firstcorner53,525
Zbik8553,524
Mateusz16-1999153,521
119.gregi53,425
Andremi53,425
Elittyper53,425
Milo0753,418
123.tomkoz53,325
mg_gorek53,325
SpeedwayAntek53,318
126.slimak53,225
KajoKaik53,225
KubaKSUL53,225
Scofield192053,225
lukystart53,225
NormPlay_70453,224
an9753,224
133.Tajniak kobieta53,125
kamilos190353,125
ziko53,125
Ogr7753,125
jacek_mody53,125
ajwen53,125
JanuszKarnice53,125
ceZar53,125
141.yank9953,025
woojo53,025
Markius53,025
dawio8853,025
lowigus53,025
maczeta53,025
biganau kobieta53,024
148.anonime52,925
Daniol52,925
150.djoko108952,825
Michal1984osw52,825
Marek197652,825
153.istred52,725
gwiazdki52,725
napohybel52,725
156.Cytryn52,625
mema52,625
jacekul52,624
159.Ravesky52,524
Speedi52,521
161.czarnywicher52,425
buraczek52,425
robbog752,425
Jakub_Rawicz52,425
Kacperwiciu52,425
benek9652,425
nikos21352,425
Karczoh52,424
tc8552,424
170.janikaz52,325
MIECIO52,325
Gigi52,325
wielkarybka52,324
174.PoKredzie.pl VIP52,225
speedwayfanek52,225
piast1452,225
melex552,225
Przemas84Lbn52,225
179.maras8652,125
magaw kobieta52,125
pK_bot_inteligentny robot52,125
iza.b18 kobieta52,125
PWMarek52,125
RobPaw52,125
Chefjj9452,125
Rysiu2052,125
Umbumbura kobieta52,125
kubson52,121
peju52,121
190.epe_t kobieta52,025
biernat7552,025
TommyW152,025
naphta52,025
iwonab6969 kobieta52,025
Bartsman52,025
APATOR52,025
Kamkoldziejczyk52,025
Juri52,025
Acid7852,023
200.manio51,925
Kapa197851,925
202.stacho197851,825
HALBA8551,825
Roxi07 kobieta51,820
205.KsFalubaz9351,725
KATAKLYSM51,725
Falubaz51,725
Leon51,725
wangreg51,724
papaj12451,724
Hytail51,723
Sebciu51,723
madhamsters kobieta51,719
214.Tomek51,625
Blazko051,625
Pyrek7951,624
217.ATATS51,525
keradb51,525
speedkibic51,525
Marian.apator.8051,525
DawidMazi51,525
klaudusiaaa97 kobieta51,524
223.Berdys51,425
K3mytWTS51,421
225.Michal23078551,325
Kapi51,325
Pol71451,325
MateuszgwKSSG51,324
229.lipski2151,225
kwas51,225
tomasz51,225
Damian7151,225
Radek51,225
Pako51,225
Auri51,225
Ice8751,224
237.les6151,125
piotr198251,124
239.spidi33151,025
Cycu8451,025
Speedwayfan8051,025
PeeT8451,025
Piechu51,024
Marian51,022
245.Indo3450,925
apatorspeedway50,925
marwesik50,925
Kaziu50,919
249.Drops50,825
zbinekk8850,825
Noski50,825
bax8750,825
Marcin.driver50,825
254.denel50,725
acidos50,725
noelka kobieta50,725
pawelg8950,725
STEFANINHO50,725
ZABCIA123 kobieta50,725
Clint50,724
pozdrotechno50,724
PoloniaPila198950,723
Wiatrak50,723
264.shamoth50,625
beny50,625
psotka kobieta50,625
Szymon8150,625
ADAS1950,622
269.pdrg50,525
Hucik50,525
271.Ryjowka50,425
lukasz_krosno50,425
mabre50,425
KacWu50,425
TomekJ50,425
276.Barcelona50,325
jack3yp50,325
Jakub197750,325
Mikey50,325
andrzej-falubaz50,325
281.Walczy50,225
pablo9150,225
Damian7950,225
misiekzg9650,225
Arczi151150,221
286.dudus123450,125
arczik1550,125
MichuGKM50,125
oloolo50,125
AdamSKS50,125
Brzezinski50,124
MB5850,123
293.axdxaxm50,025
robanc50,025
Pablos50,025
Alfik63650,025
gigus50,024
Guzik50,024
piotrmalysza2850,021
300.Szabla49,925
Cin_Cinek49,925
bkarol49,923
303.andrzejc00749,825
Draisky.CKM49,825
CarlitosFalubaz49,825
Mucha49,825
madreimz49,823
Seba17x49,819
309.CalbanSNA49,725
rLy_Leszno49,725
Karlsson49,725
LukaszDziku49,725
313.marsac49,625
kk1149,625
Karolina4323 kobieta49,625
mada098 kobieta49,625
Jarek20037049,624
318.Guru49,525
Barbara78 kobieta49,525
cinas90249,524
olo5049,523
322.Tesser49,425
Szymon0749,425
AdrianG49,425
Filipesz49,425
ChelseaFC49,425
SALAN49,424
UniaMistrz49,419
329.Masm9149,325
kuba_sarnos49,325
GuruStats.pl VIP49,325
Bozka kobieta49,325
GabolSG49,325
Gustafsson-Jachcice49,325
luki24249,325
FalubazZARY49,324
Pelo720649,323
szarekxd49,322
339.stalowy1649,225
jacek6949,225
Tadeo49,225
Lokietek49,225
korbol49,225
Szpieg8349,225
ziolek25649,225
Kolargol49,225
Tomas49,223
348.Rakieta49,125
Pullman kobieta49,125
rrlyrae kobieta49,125
Zuzel49,125
BartoszeQ49,125
Szyszkowy49,124
andy49,123
nachos6949,123
real_M49,119
357.Herero49,025
Butek49,025
Brzezik49,025
MaciejKSUL49,025
Karwa7949,024
Darkling kobieta49,023
363.Marcinos198248,925
Dexter2 kobieta48,924
Adixerek48,923
wysmich48,922
nosllerg48,921
368.Szczecin3848,825
wojski48,825
Walekgno48,825
JarekRudawski48,825
monsuZG48,825
gorek7948,824
redhot2348,824
375.Kacperek48,725
stanior VIP48,725
Seler48,725
Jackcarver48,725
379.Cinek48,625
Darkness8248,625
Rafalek48,624
aikman48,624
383.Wojtalo48,525
eli7448,524
385.Tysia14 kobieta48,425
Motokozly48,425
Bikabik8148,425
michio248,425
Bialasek12348,425
gorylek11148,424
Scrobek48,424
392.hanulka8701 kobieta48,325
fabioGKM48,325
Sylwester9748,325
DonLucas48,324
Bronek48,324
pilskipolonista48,323
Zuberek48,323
399.lukokm48,225
szablos48,225
Bigdan48,225
JaskoleczkaSKS48,225
Kiki48,225
Brinka kobieta48,224
405.Seba.xy48,125
Marko54648,124
407.Damianos1348,025
Robi48,021
Domcia28 kobieta48,021
410.Polonia194747,924
CbGn47,924
Orzel202047,923
413.Powergym47,825
Leszek47,822
Tomek200047,822
magdzia14142 kobieta47,820
417.Radziu199047,725
Adryss VIP47,725
Jakdim47,724
420.czapan47,625
421.maxmosky47,525
tosiek1847,525
bucha47,525
Jastrzab47,524
Jurek195947,524
LegendaryM kobieta47,523
escefau47,519
Dany199047,519
429.mieczyslav47,425
Kyniu47,423
431.msz03107347,325
nawrot2247,325
Trociniak47,325
ANAN47,324
KaczmarNZUL47,324
pnk_47,323
437.rybkimk kobieta47,225
Bugal47,225
PLAG47,225
440.dzakao7147,124
441.cocojumboidoprzodu47,025
Rafdam280147,025
gwiazdki2047,025
Bartas8947,023
445.Jaskolka9046,925
Sebol9746,922
447.dawio46,825
matdud9146,825
GKSWYBRZEZE46,825
wLeon8346,824
Magiczni7146,821
452.burtg46,725
MatiEr46,725
dawid1009446,724
Haas46,720
456.thomas46,625
adamddd46,625
Malyna46,625
DamianDrewniak46,624
Janek46,620
461.solano9046,525
Dr.OS.deck46,524
Kony46,522
waszkin1146,522
Kiniulka kobieta46,522
466.zapasowy_bulbulator46,425
kalahari46,425
motorynka46,425
szymi199646,425
Julson2746,424
chopper7446,422
472.mateo109046,324
473.Kalafior46,225
julia kobieta46,225
Mateo46,225
rafas46,225
mati200346,225
Lewan8746,225
zytka82 kobieta46,225
Lejwa46,225
Tyczka46,225
koniki1946,225
maniek93946,224
frans0446,221
485.Kieratos46,125
Skiba9546,125
Uaru46,124
Cyborg46,121
489.Smith46,025
Werson2 kobieta46,025
Vep7646,025
Alas46,025
coolezanka85 kobieta46,025
sebba2046,025
Outsider46,025
marma46,025
pawelrudy46,024
Seebek046,023
InsaneClown46,022
500.Stif45,925
woNski45,923
ADAS444445,922
503.robcio32145,824
504.Chris087845,725
Lukasz052345,725
Skorpion7645,722
Gajek45,719
508.Piotr20745,625
ROBERT45,621
510.tomek7145,525
Czawa197345,522
Bonias9745,521
513.milusie145,425
Ludwik2030145,425
Misiu197945,425
KarolxUrban45,425
Kristof45,425
Kierownik_kotlowni VIP45,424
djkarol45,424
JakubO_1345,424
521.yollka kobieta45,325
Kobe2445,324
523.Woodu2445,225
Zenxp45,225
TojoDar45,224
Jaro45,222
anitar7 kobieta45,219
528.MissO kobieta VIP45,125
Mariany45,123
PatiCKM kobieta45,123
531.jerry45,025
Wojto45,025
Waha45,025
KubsonDembele45,025
sepang45,024
Falco45,022
Ukson45,021
538.KnightOfTheTime44,923
539.MamaS kobieta44,825
robas44,824
biskuppp44,824
542.Simoni44,719
543.GM100044,625
NIKOMAZI44,625
545.emilioGW44,525
Maryjanek44,525
547.Polonia_nie_zginie44,425
JanekFZG44,425
Bialas44,420
550.damian022244,322
donarkadio44,321
552.Maza77744,225
jaaacek44,224
Goryl4344,224
Piter6744,223
Adis44,222
HubiML44,222
558.avengers8791 kobieta44,125
559.ElMordello43,925
560.lauferinho43,825
jachu43,825
Cowax43,823
Frani43,822
zmijazygzakowata kobieta43,819
565.maras27243,725
Pichol43,725
Spawara43,725
568.Barti1143,622
569.mario7843,525
sprytnylis43,525
Maciula43,525
FokusV1443,524
SIWAJASIA kobieta43,524
Seriously kobieta43,523
Lucu43,523
576.bopablo.g43,425
kamcik34543,424
578.kali8443,325
lukiplp8343,323
580.lotto VIP43,225
greg7743,224
Konradooo43,222
583.Rusek43,124
584.marekk43,025
LUUR43,020
586.BWicinski42,925
EdiOvia42,925
WisniaKSSG42,924
amonikab1209 kobieta42,922
590.Tygrys6542,825
tf7842,825
592.marmar3242,725
Daniello7842,725
Tomi1642,721
595.tolo42,525
596.speedwayowa kobieta42,325
PEJWOL42,325
ZIMO42,324
sztrajs42,324
Pazdix42,319
601.Ogr9042,220
602.tomek.wyrzysk42,125
harytor42,123
Robert197542,119
605.Altarin42,025
martinez8842,024
607.MikeUndersh41,925
jerry7841,924
609.Daria kobieta41,724
610.dejw993341,625
Amber kobieta41,623
612.Serafin164841,525
Patryk-osw41,525
Staleczka9241,524
615.cziv41,325
616.Mateo282841,225
Adusia kobieta41,223
KUFEL41,222
619.SzyFra0541,125
Jakub9141,125
bankier41,123
622.milun198441,025
robsong41,025
624.Kargolo40,822
625.Darson40,725
Trallpl40,724
Bartoszj198440,723
628.chudini123840,524
Sparta8440,520
630.Sajmon40,425
tomeks9240,425
632.Lokomotiv_196340,125
633.kulcikriu6940,025
634.Daniel199839,625
Grzegorz32139,625
Marcin1639,624
Kuba1939,623
638.Olaf7939,423
639.Potur9339,221
640.Kacper192039,020
west07139,020
642.Skofron38,924
Kubekk8438,920
644.blaza9138,825
645.Elektro38,725
646.Tkmann38,525
647.Fifi8038,222
648.Furman1999438,120
649.maciejziolek7938,025
650.AnastasiaYankova kobieta37,823
651.PlayingTheAngel140337,725
MarianoCKM37,723
653.Daro46937,324
654.Sebus136,921
655.barszczu736,523
kinglkak kobieta36,522
657.OzyryS36,425
658.Delafontaine36,322
659.Donako36,024
MarysiaCKM kobieta36,023
661.Nawros19p2035,525
662.Janusz196435,323
663.eXpert_emil VIP35,222
664.AniaS kobieta34,825
VIERI8334,824
666.porucznik201534,625
667.dawi9234,523
MariPaschaeva kobieta34,523
669.Paulinciaa kobieta34,123
670.Slawko9134,020
671.Kamilosik12333,919
672.Remik199633,425
673.ZebKSG33,221
674.Oliwka kobieta33,023
675.ZadziornaBlondynka kobieta32,723
676.szwaku32,520
677.Sskul32,425
678.Domi kobieta31,723
679.Axel8431,424
680.Dan200330,924
681.Terra kobieta30,823
682.RPWPolskirap30,723
683.Orlowiczka kobieta30,623
684.BOLO_9530,225
685.Carmen kobieta29,323
686.CKMUltras kobieta29,223
687.OpoleUltras kobieta29,123
688.SpartaUltras kobieta28,623
SlodkaBlondynka kobieta28,623
690.Bonnie kobieta27,723
tomekspeedway0327,719
692.CzarodziejskaAlicja kobieta27,523
693.Marlenka kobieta27,023
Linkii kobieta27,023
695.VervaVerva kobieta26,723
696.Tania kobieta26,123
697.Karollineczka kobieta25,923
Skarby kobieta25,923
699.CzlowiekLegenda25,823
700.RozaliaM kobieta25,623
701.Olcia kobieta25,523
702.Iguska kobieta25,323
Dodusia kobieta25,323
704.Raptor1524,925
SexBlondziara kobieta24,923
Paulinciaaa kobieta24,923
LauraM kobieta24,923
708.Klaudia kobieta24,823
Starfire kobieta24,823
710.PolskieWesterplatte24,523
Woolfianka kobieta24,523
712.Majka kobieta24,423
713.WehikulCzasu24,323
714.Cleosia kobieta24,123
715.MistrzMistrzCKM24,023
KoziolekMatolek24,023
717.kriss66623,725
Kasiula kobieta23,723
719.Diablice kobieta23,523
720.Joanka kobieta23,323
721.Skoriponka kobieta23,219
722.SiostraSexBlondziary kobieta22,923
SlavicGirl kobieta22,923
724.Beatka kobieta22,323
725.Anitka kobieta22,223
726.Ewelona kobieta22,123
727.SpeedwayZiomalka kobieta22,023
728.Koziolek21,923
729.CrazyAlex kobieta21,723
730.Zlotowlosa kobieta21,623
KingzMiastaSwWiezy21,623
732.SiostraOrlowiczki kobieta21,323
LilMasti kobieta21,323
734.StarySlazak21,119
735.Candy kobieta21,023
WhiskyMojaZono21,023
737.Mascnaboldupy kobieta20,923
738.Asia kobieta20,723
739.FankaJarkaHampela kobieta20,523
740.GhoostRiderka kobieta20,323
741.Linki kobieta20,123
742.CKM194620,023
Koziolkowa kobieta20,023
KolesGit20,023
745.FalubaztoMagia kobieta19,723
746.SzalonaIzzy kobieta19,623
747.PrzeciwkoUpadkomZasa kobieta19,423
748.Caroline kobieta19,323
MistrzyniCKM kobieta19,323
Karolcia kobieta19,323
PowstanieWarszawskie19,322
752.Aneczka kobieta19,023
753.Woolfik18,923
754.CrazySamantha kobieta18,823
755.Paulisia kobieta18,623
Jowicia kobieta18,623
EsmeraldaG kobieta18,623
758.ZbuntowanyAniol kobieta18,423
759.DiabelskaKarolina kobieta18,323
760.LosMistrz18,223
GhoostRider18,223
762.Karolajka kobieta18,023
USAspeedway kobieta18,023
764.Paulinka kobieta17,623
Olivka kobieta17,623
766.okrutnazlapodla kobieta17,423
PseudogwiazdaZmarzli kobieta17,423
768.LosMistrzyni kobieta17,223
769.NataliaM kobieta16,723
770.Blondyneczka kobieta16,623
771.SpeedwayZiom15,923
772.pK_bot_szalony robot15,825
773.Natasza kobieta15,723
774.Perfekcyjna kobieta15,523
775.Ania kobieta15,323
776.DiabelskaKornelia kobieta14,723
777.SpartankaUltrasPrzem kobieta14,223
778.MalgorzataG kobieta13,723
779.WTSUltras kobieta13,123
CrazyClover kobieta13,123
781.Madziulek kobieta13,023
782.Dagusia kobieta12,523
783.WildGirl kobieta12,323
784.Agnieszka kobieta12,223
785.SpartanPrzemysl12,023
LowczyniWynikow kobieta12,023
787.SexownaLinzy kobieta11,723
MarianistycznyWilk11,723
789.Margaretka kobieta11,123
790.Paamelcia kobieta10,123


Potrzebuję pomocy | O Typerze | Aplikacja mobilna | ikona Strona główna PoKredzie.pl
Typer Żużlowy PoKredzie.pl © 2014-2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.
elast.net